27 вересня 2023 р. на кафедрі біології та екології було організовано круглий стіл “Поняття, суб’єкти та принципи академічної доброчесності”. Активну участь у ньому брали здобувачі вищої освіти, які розпочали працювати над кваліфікаційними роботами. Тематика заходу особливо актуальна для тих, хто займається науково-дослідною роботою та працює над виконанням своєї наукової дослідницької роботи.

Під час зустрічі завідувач кафедри Наталія КАЗАНІШЕНА поінформувала здобувачів вищої освіти про нормативну базу К-ПНУ з академічної доброчесності, детально проаналізували Кодекс академічної доброчесності К-ПНУ. Олександр ЛЮБИНСЬКИЙ акцентував увагу здобувачів вищої освіти та наукових керівників кваліфікаційних робіт на питаннях щодо перевірки наукових робіт на плагіат. Детально розглянули процедуру підготовки рукопису кваліфікаційної роботи та етапи перевірки кваліфікаційної роботи на плагіат.