У межах інформаційного консалтингу для професійних спільнот педагогічних працівників Кам’янець-Подільської територіальної громади «2023/2024 навчальний рік: стратегії якісної освіти», організованого Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та Центром професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради поведено низку сертифікованих науково-методичних семінарів.

07 вересня відбулася зустріч  для професійних спільнот учителів біології та хімії. Спікер кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її викладання Інна Григорчук провела сертифікований науково-методологічний семінар «Хімічні взаємодії за участю грибів та водоростей».