4 та 5 квітня 2023 р. в Університеті проходила Звітна конференція студентів та магістрантів за результатами НДР у 2022–2023 н. р. В рамках заходу на природничо-економічному факультеті працювала секція «Природничі та економічні дослідження», до роботи якої долучилися здобувачі спеціальностей кафедри біології та методики її викладання. Під час конференці студенти ділилися зі слухачами результатами своїх наукових досліджень у галузі біології, методики навчання біології.

Зокрема, серед здобувачів природничого напряму варто відзначити:

Олександру Данчук, здобувачку ВО 3 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), яка представила доповідь на тему: «Застосування дерматогліфіки  для розвитку фізичної активності людини» (науковий керівник – Валентина КОЛОДІЙ, кандидат біологічних наук);

Олександру Біріх, здобувачку ВО 3 курсу спеціальності 091 Біологія з доповіддю: «Характеристика орнітофауни агробіотопів м. Кам’янця-Подільського» (науковий керівник – Микола МАТВЄЄВ, кандидат біологічних наук, доцент).