Традиційно у грудні відбуваються атестаційні екзамени здобувачів вищої освіти другого (магістерського рівня). Цьогоріч атестація магістрантів спеціальності 091 Біологія відбувалась 20 та 27 грудня, а атестація магістрантів спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) проходила 28 грудня.

Члени екзаменаційної комісі: професор кафедри біології та методики її викладання Людмила Любінська, доцент кафедри біології та методики її ивкладання Микола Матвєєв та стейкхолдер професор Подільського дердавного університету Тетяна Супрович

Основним напрацюванням магістрантів є виконана кваліфікаційна робота. Тому під час атестації усі здобувачів магістерського рівня ВО змогли презентувати результати своїх напрацювань. Члени комісії відзначили високий рівень виконання усіх кваліфікаційних робіт.

Щиро вітаємо наших магістрантів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!