Жарким видався аспірантський польовий сезон! У перші роки навчання в аспірантурі робота набувала літературно-аналітичного, методологічного, навчального спрямування, відбувався неспішний збір даних, експедиційні виїзди, робота в польових умовах, здавалося часу ще багато. І ось, якось непомітно, екватор навчання вже позаду, отриманих експериментальних результатів настільки багато, що їх систематизація видається чимось нереальним і міфічним. Але крок за кроком рухаємося вперед.
На світлинах аспірант кафедри біології та методики її викладання Микола Юзик під час проведення лабораторних досліджень, присвячених вивченню особливостей розвитку рідкісних і ендемічних видів рослин під впливом іонізуючого та неіонізуючого випромінювань в умовах Кам’янецького Придністров’я. Науковий керівник – к.б.н., доцент кафедри біології та методики її викладання Ольга Оптасюк.