Моніторинг якості ОПП “Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)” другого (магістерського) рівня вищої освіти здійснювався у жовтні-листопаді 2022 р. під керівництвом гаранта ОП, голови проєктної групи, кандидата біологічних наук, доцента Інни Григорчук. У процесі моніторингу брали участь члени проєктної групи: кандидат педагогічних наук, доцент Наталя Казанішена; кандидат біологічних наук, доцент Петро Плахтій; директор Анадольського НВК Олексій Ткач; здобувачка вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) магістерського рівня Уляна Лісова, науково-педагогічні працівники кафедри біології та методики її викладання.

У ході моніторингу ОП окремі аспекти організації практичної підготовки магістрантів обговорювались із директором Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання Наталею Ілай, методистом еколого-натуралістичного відділу Оксаною Богомоловою та заступником із навчальної роботи директора Кам’янець-Подільського медичного фахового коледжу Тетяною Мошак.

08 листопада 2022 року під час роширеного засідання кафедри біології та методики її викладання було проведено підсумкове обговорення ОП “Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)” магістерського рівня вищої освіти. Запрошені стейкхолдери (директори ЗЗСО, здобувачі освіти) висловили свої пропозиції щодо оптимізації та вдосконалення ОП та її структурних компонентів.