![](https://biolog.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/steiik-014-mah-1.png)
Обговорення ОП “Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)” магістерського рівня ВО
Моніторинг якості ОПП “Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)” другого (магістерського) рівня вищої освіти здійснювався у жовтні-листопаді 2022 р. під керівництвом гаранта ОП, голови проєктної групи, кандидата біологічних наук, доцента Інни Григорчук. У процесі моніторингу брали участь члени проєктної групи: Read More