Шановний абітурієнте!

Раді вітати Вас на сайті кафедри біології та методики її викладання!

Пропонуємо Вашій увазі спеціальність 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

за освітньо-професійною програмою “Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Географія)”.

Навчаючись у нас Ви маєте змогу одночасно здобути декілька кваліфікацій:

вчитель біології;

вчитель основ здоров’я;

вчитель географії.

Навчання у нас – це висококваліфіковані викладачі, які поділяться із Вами своїми знаннями, вміннями, досвідом, стануть справжніми друзями та допоможуть успішно пройти усі випробування студентського життя.

Навчання у нас – це сучасні гарно обладнані навчальні кабінети та лабораторії, де Ви навчитесь досліджувати рослини й тварини, поринете у світ мікроороганімів, відкриєте таємниці власного тіла, навчитесь дбати про своє здоров’я, проводити різноманітні досліди, освоєте елементарні вміння, які допоможуть у майбутньому стати найкращим вчителем біології, географії, основ здоров’я.

Навчання у нас – це романтика польових практик з ботаніки, зоології, географії та перші відкриття. Це цікаві екскурсії та пізнавальні експедиції.

Навчання у нас – це можливість під час педагогічних практик провести свій перший урок, навчати своїх перших учнів, відчути весь спектр емоцій, які випромінює обрана Вами професія.

Навчання у нас – це можливість відчути смак справжнього студентського життя, реалізувати свої здібності і таланти.

Це впевненість у тому, що саме тут Ви знайдете справжніх друзів, з якими захочете товаришувати усе життя.

Для Вас – комфортний гуртожиток, зручне розташування навчальних корпусів, можливість вільного доступу до інтернету у навчальних корпусах та у гуртожитку і ще багато цікавого, корисного і потрібного.

Приєднуйтесь до нас! Разом ми зможемо зробити Ваше майбутнє впевненим і перспективним.