Упродовж червня на природничо-економічному факультеті проходили важливі для кожного студента події – підсумкова атестація або кваліфікаційний екзамен! Цьогоріч кафедра біології та методики її викладання мала випускників двох спеціальностей: 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 091 Біологія.
У зв’язку з подіями, що відбуваються в Україні, атестація проходила дистанційно із вмкористанням можливостей платформи MOODLE.
Усі студенти 4 курсу зуміли показати гарний рівень підготовки та успішно склали іспит.
На спеціальності 091 Біологія головою екзаменаційної комісії був к.б.н., доц. Микола Матвєєв. Члени екзаменаційної комісії: д.б.н., проф. Людмила Любінська і к.б.н., ст.наук. сп. НПП “Подільські Товтри” Леся Гобняк-Юліна.
На спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) головою екзаменаційної комісії була к.б.н., доц. Інна Григорчук. Члени екзаменаційної комісії: к.г.н., доц. Ганна Чернюк, к.пс.н., доц. Наталія Панчук, к.пед.н., доц. Оксана Горбатюк, директор Анадольського НВК Олексій Ткач.
 Члени екзаменаційної комісії уважно слухали доповідачів, ставили багато питань, аналізували та оцінювали. За свої знання наші бакалаври отримали лише позитивні оцінки.
Щиро вітаємо наших уже випускників бакалаврату з успішно складеними атестаційними екзаменами!
Удачі нашим випускникам! Миру Україні!
Іван Федорчук, Інна Григорчук и ещё 76
Поделились: 1