17 травня 2022 р. відбулася зустріч з доктором філософії, науковцем зі Словаччини. Це Ніколаєва Наталія Володимирівна, наша випускниця, яка навчалася в аспірантурі (Словацький аграрний університет в Нітрі) і сьогодні працює у Братиславі (Науковий працівник Біомедичного центру Словацької академії наук). На зустрічі були присутні студенти, аспіранти та викладачі природничо-економічного ф-ту К-ПНУ, Полтавського національного педагогічного ун-ту ім. В.Г. Короленка (організатор – професор, д.б.н. Гапон С.В.), доцент, к.б.н. Бердянського державного педагогічного ун-ту Гнатюк В.В. (наш випускник). Здобувачі вищої освіти і науково-педагогічні працівники активно спілкувалися, цікавилася науковим доробколм Наталії Ніколаєвої, і навчанням, і роботою, і умовами проживання у країні Єввросоюзу. Також дізнавалися про особливості академічної мобільності, значення у цьому знання іноземних мов і спілкування, відповідність нашого базового рівня підготовки і можливість навчання закордоном. Наталя Володимирівна цікаво розповіла про свою науково-дослідну діяльність, актуальні теми біологічних досліджень, надала грунтовні відповіді і підказала, як можна і потрібно навчатися і готуватися до наукової праці в Євросоюзі.