12 квітня 2022 р. науково-педагогічні працівники кафедри та студенти доєднались до участі у комплексі занять з теорії і практики організації проектної діяльності, підготовки проектів до оголошеного в університеті конкурсу. Модерували проектну діяльність Університету Тетяна Франчук Тетяна Сторчова, Оксана Почапська.
На сьогодні важливою залишається сентенція: «Наука не має зайняти позицію очікування миру, наука має всіма своїми засобами наближати мир адресовано скептикам, що вважають: «не час для проектів». Тема: Проектна робота: Загальна сутність та логіка проектної роботи. Участь взяли і викладачі природничо-економічного факультету. Надалі передбачені практичні заняття. Вважаю, що необхідно дбати про перспективу і вміння працювати над створенням проектів. Запрошую доєднуватися і колег і студентів. Знання ніколи не бувають зайвими.
Людмила ЛЮБІНСЬКА