22 грудня 2021 року у НПП « Подільські Товтри» відбулося засідання Журі для визначення переможців конкурсу, що проходив в рамках природоохоронної акції “Збережемо ялинку”.
До складу Журі увійшли: Валентина Стельмах – заступник директора – начальник відділу рекреації та еколого-освітньої роботи, Наталія Казанішена – к.п.н., завідувач кафедри біології та методики її викладання КПНУ імені Івана Огієнка, Наталія Гламозда – в.о завідуючої організаційно-масовим відділом ПНВО, Анастасія Ліщук – провідний фахівець з екологічної освіти, Лілія Пасічник – провідний фахівець з екологічної освіти.
На екоконкурс “Моє Різдвяне вікно” надійшло 582 фотографії. Кожна фотографія, кожна композиція, представлена на конкурс, – це частинка душі учасників проєкту. Надзвичайно приємно, що наших школярів насправді хвилює проблема збереження ялинок та пошуку альтернативи їм під час святкування Різдвяних свят.