11-13 жовтня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри біології та методики її викладання взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Подільські читання”. Конференція проводиться щороку із 2012 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка та Хмельницького національного університету. Цьогоріч терміни її проведення співпали зі святкуванням 25-річчя кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету. Для нашої кафедри це була гарна нагода привітати колег зі святом та взяти участь в обговоренні актуальних питань біології, екології, методики навчання біології тощо.