27 вересня 2021 р. відбулась зустріч науково-педагогічних працівників кафедри біології та методики її викладання і здобувачів вищої освіти спеціальностей 091 Біологія та 014  Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) із головним спеціалістом відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Оксаною Михайлівною Горбатюк.

Зустріч проходила у рамках співпраці між нашим університетом та ГУ Держпродспоживслужбою. Під час зустрічі обговорювались напрями співпраці кафедри біології та методики її викладання із ГУ Держпродспоживслужбою. Зокрема, Матвєєв Микола Дмитрович (кандидат біологічних наук, доцент, гарант ОПП “Біологія”) та Казанішена Наталія Вікторівна (кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри, гарант ОПП “Середня освіта (Біологія)”) акцентували увагу на можливостях реалізації ОПП “Біологія”, “Середня освіта (Біологія)”, організації виробничих практик студентів на базі ГУ Держпродспоживслужби.

Оксана Михайлівна розповіла студентам про структуру та сфери діяльності ГУ Держпродспоживслужби, напрями співпраці із кафедрою біології та методики її викладання.