30 серпня 2021 року завідувач кафедри біології та методики її викладання, кандидат педагогічних наук, доцент Казанішена Наталія Вікторівна, гарант освітньо-професійної програми “Середня освіта (Біологія)” та кандидат біологічних наук, доцент Матвєєв Микола Дмитрович – гарант освітньо-професійної програми “Біологія” відвідали медичну лабораторію КНП “Кам’янець-Подільської міської лікарні” КПМР.

Під час зустрічі із завідувачкою лабораторії  лікарем-лаборантом Романовою Неонілою Антонівною обговорили напрями розвитку співпраці кафедри біології та лабораторії КНП “Кам’янець-Подільської міської лікарні” КПМР. Зокрема, проаналізували освітньо-професійну програму “Біологія” у контексті використання медичної лабораторії як бази для проходження практик здобувачів вищої освіти за спеціальностю 091 Біологія, обговорили можливості співпраці кафедри та лабораторії у процесі підготовки здобувасчів вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини).