Любінська Людмила Григорівна: «Указом Президента України від 18 серпня 2009 № 629 7 липня визначено днем професійного свята працівників сфери формування та забезпечення функціонування національної мережі територій і об’єктів природно-заповідного фонду та системи міжнародних природоохоронних територій – Днем працівника природно-заповідної справи. На сьогодні в Україні 8533 заповідних об’єктів.

Кадри для природно-заповідних установ готую кафедри екології, біології та методики її викладання, географії та методики її викладання Природничо-економічного факультету нашого університету. Саме тут працюють викладачі, які мають гарний досвід роботи в заповідній справі. Саме наші випускники впроваджують набуті знання в національних парках, заповідниках, ботанічних садах і зоопарках.

Вітання і шана працівникам ( нашим стейкхолдерам, колегам, друзям) природно-заповідної справи!»