Група Biol1–B19 продовжує свою практику і 25 травня 2021 року був перший виїзд з керівником практики Матвєєвим Миколою Дмитровичем до Бакоти.

Бакота – це мальовничий куточок з надзвичайно цікавою історією.

Там студенти зустріли не мало цікавих видів тварин, а саме це були: Припутень (Columba palumbus), Баклан (Phalacrocorax carbo), Вільшанка (Erithacus rubecula), крук (Corvus corax), Синиця велика (Parus major), Лелека білий (Ciconia ciconia).

Поїздка була дуже цікава, весела і надзвичайно емоційна. Від місцевих краєвидів перехоплювало дух, а студенти навіть не помічали втоми і весело, впевнено та сміливо крокували стежками Бакоти, дізнавались на кожному кроці щось нове та цікаве. Окрім спостереження птахів, ще дізнавалися цікаві місцеві легенди. Ця поїздка дала багато позитивних емоцій, там настільки добре, що навіть не помітили як швидко пролетів час, і потрібно було повертатися додому, хоч зовсім не хотілося.