22 квітня 2021 року студентка І курсу Природничо-економічного факультету Данчук Олександра Олександрівна у День Землі провела своїх перших два уроки у рамках проєкту WLL.

Олександра Данчук: «Учні з двох різних навчальних закладів, а саме з Коломийського ліцею ім. М. Грушевського і Хмельницької спеціалізованої школи №29, з радістю взяли участь в обговоренні чи не найважливішої проблеми нашої планети – глобального потепління. Звучали різні пропозиції щодо вирішення даного питання, з високою продуктивністю виконано усі завдання уроку. Власне, що я можу сказати? Це був неймовірно класний захід. В захваті залишилися як учні, так і їхні наставники. Школярі наприкінці уроку навіть пообіцяли, що змінять власні звички, щоб зробити життя планети кращим.

Щиро дякую організаторам цього заходу: організації AIESEC в Україні, а також фонду UNICEF за таку чудову можливість бути амбасадором Найбільшого уроку в світі».