02 квітня 2021 р. відбулась настановча конференція до навчально-педагогічної практик для студентів 3 курсу спеціальності Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) (в режимі онлайн). На зустрічі були присутні методисти з практики та керівники.

Кушнір О. ознайомила здобувачів вищої освіти із правилами безпеки життєдіяльності під час практики. Дудко О. пояснила особливості ведення та оформлення звітної документації. Панчук Н. ознайомила із завданнями із психології. Казанішена Н. охарактеризувала перелік завдань із фаху.

Із понеділка (05 квітня) студенти розпочали свою роботу у закладах освіти, за якими були закріплені.

Для наших третьокурсників – це перша практика у закладі загальної середньої освіти. Попереду досвід та емоції, які допоможуть точно визначити, чи правильно вони обрали собі професію. То ж бажаємо успіху та лише позитивних вражень!!!