11.01.2021 р. відбулася зустріч науково-педагогічних працівників кафедри біології та методики її викладання К-ПНУ із колегами з кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету. Метою зустрічі було обговорення освтіньо-професійної програми “Середня освіта (Біологія)”, за якою здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Під час зустрічі колеги ділились досвідом підготовки майбутнії учителів біології, обговорювали особливості ОПП, що реалізуються кафедрами, аналізували освітні компоненти, їх зміст тощо.

Зустріч була досить змістовною та цінною для обох сторін. Вона є важливим етапом у розробці освітньо-професійних програм обома ЗВО та демонструє ерспективи для подальшої співпраці.