17.03.2023 р. викладачі кафедри біології та методики її викладання продовжують профорієнтаційну роботу. Спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 091 Біологія та біохімія презентували доценти кафедри Микола Матвєєв та Ольга Оптасюк. Цього разу завітали у навчальні заклади Скала-Подільської селищної ради Тернопільської області: Скала-Подільський НВК “ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ”, Іванківську ЗОШ І-ІІІ ступенів та Борщівської ТГ Тернопільської області: Борщівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, №2, Борщівський НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія” імені Романа Андріяшика. Викладачі ознайомили учнів 10-11 класів з умовами вступу, особливостями навчання та можливостями самореалізації, а також перспективами подальшого працевлаштування. Під час жвавої дискусії з абітурієнтами обговорили ці та інші найбільш актуальні для них питання. Приємно, що молодь активно цікавиться різними освітніми сферами і, передусім, майбутнім працевлаштуванням.