Не дивлячись на примхливу погоду і суцільний туман, викладачі кафедри біології та методики її викладання займаються не лише освітою, наукою, але й просвітою та гуманітарною допомогою. 7.12. 22 р. у Гуменецькому ліцеї побували Петро Плахтій та Людмила Любінська ( кафедра біології та методики її викладання), які розповіли про наш університет, факультет та кафедру. Про наші спеціальності, їх особливості, навчання, студентське життя та працевлаштування розповіла Людмила Любінська. Петро Плахтій прибув з подарунками. Насамперед презентував свій доробок : підручники, посібники, якими користуються студенти не лише нашого університету, а й інших вишів, а також він розповів про наукову діяльність з напрямку анатомії та фізіології людини. А ще – він привіз мед, Саме колектив ліцею готує смаколики для наших воїнів-захисників. Приємно було зустріти і наших випускників. Зокрема, нашу спеціальність прорекламувала і Вікторія Колісник – головний спеціаліст відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради (бувша магістрантка Людмили Любінської). Конструктивна розмова відбулася з директоркою ліцею Ліною Пазюк.