04.11.2021 відбулася зустріч колективу науково-педагогічних працівників кафедри біології та методики її викладання із директорами шкіл, нашими випускниками, методистами та студентською молоддю. Мета зустрічі – обговорення освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка студентів спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)” бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти.

До зустрічі доєднались методист біології та екології Хмельницького ОІППО Л.А.Мирна, директори ЗОШ І-ІІІ ст. смт Сатанів В.Т.Іжицький, директор Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 О.В.Шаховал, директор Дунаєвецького НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької МР Хмельницької обл.”, Ю.П.Чекман, директор Голинського ліцею Калуської МР Івано-Франківської обл. Р.О.Прокопчук), директор Анадольського НВК “Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний заклад” Хотинської міської ради, О.В.Ткач, директор “Центру позашкільної освіти” Дунаєвецької громади М.В.Чекман. До зустрічі також доєднався наш випускник – науковий співробітник, доктор філософії (ботаніка) Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України О.П.Боднарчук. Активними учасниками зустрічі стали і наші студенти.

Під час зустрічі завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Н.В.Казанішена (гарант ОПП “Середня освіта (Біологія)”), виступила перед присутніми із характеристикою освтіньо-професійних програм бакалаврського та магістерського рівнів, детально проаналізувала освітні компоненти та акцентувала увагу на їх значенні у формуванні компетентностей та програмних результатів навчання. У процесі обговорення ОПП присутні ділились своїм досвідом, думками, ідеями щодо аналізованих ОПП та їх удосконалення.

Зауважимо, що більшість учасників зустрічі – наші випускники. За досить короткий період, що пройшов після завершення університету, вони зуміли досягти значних висот у своїй професійній діяльності. Наші випускники творчі, креативні, сучасні, перспективні. Нам надзвичайно приємно, що вони не втрачають зв’язок із рідним університетом, своїми викладачами, та беруть активну участь у житті кафедри біології та методики її викладання, долучаються до процесу підготовки студентів-біологів.