Професор кафедри біології та екології, д.б.н. Людмила Любінська може розповідати про рослини скільки завгодно. Кожна її лекція – неймовірна кількість цікавої інформації про рослини України та світу. Але є заняття, які наші студенти полюбляють найбільше. Це екскурсії Людмили Григорівни у природу.

У вересні Людмила Григорівна вже традиційно водить наших здобувачів вищої освіти до ботанічного саду. Цьогоріч це студенти груп Biol1-B23 бакалаврського рівня та Biol1-M24 магістерського рівня.

Можна впевнено сказати, що там не росте жодної рослини, про яку б Людмила Григорівна не могла розповісти щось цікаве!

Екскурсії в природу – це не лише нові знання про світ природи. Це нові емоції, нові почуття, нова любов до світу рослин.