1 листопада 2021 року відбувся захист Виробничої педагогічної практики в основній (базовій) середній школі студентів 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)..

Упродовж місяця студенти працювали у навчальних закладах міста на посаді вчителя біології, вчителя географії та виконували обов’язки класного керівника класу, за яким були закріплені.

Під час звіту студенти ділились своїми враженнями від педагогічної практики. РОзподіали про свої здобутки та перемоги.

Усі студенти вчасно та у повному обсязі виконали усі завдання виробничої педагогічної практики. Провели заплановані пробні та залікові уроки, ознайомились із шкільною документацією та особливостями її ведення, відвідували уроки вчителів з фаху та виховні заходи класного керівника, проводили виховні заходи тощо.

Виробнича педагогічна практика у ЗЗСО стала ще однією сходинкою професійного становлення юних учителів біології.

УСПІХІВ ТА НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ!