Захист курсових робіт

Любінська Людмила Григорівна: ­«20 травня 2021 року відбувся захист курсових робіт студентів спеціальності 014 Середня освіта (Біологія). Теми різноманітні Студенти виконували експериментальні дослідження. Результати оригінальні і роботи мають перспективу на продовження і виконання на рівні дипломних».

Всесвітній день бджіл

Із нагоди Всесвітнього дня бджіл 20 травня 2021 року відбулась презентація Навчального посібника кандидата біологічних наук, доцента кафедри біології та методики її викладання Плахтія Петра Даниловича “Апівалеологія”. Студенти-біологи 1 курсу підготували доповіді про продукти бджільництва та їхній вплив на здоров’я Read More

Участь у семінарі

19 травня 2021 року доктор біологічних наук, професор кафедри біології та методики її викладання Любінська Людмила Григорівна взяла участь у семінарі, присвяченому Інтернаціоналізації вищої освіти: Досвід США та України. Цікаві доповіді, доступна інформація і поради.