Кафедра біології та методики її викладання Природничого факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка вже не перший рік проводить Школу молодого біолога.

Учасниками нашої школи є школярі та ліцеїсти шкіл міста та району, більшість із яких є учасниками і переможцями Всеукраїнських учнівських біологічних олімпіад і турнірів.

Заняття в школі проводять досвідчені викладачі та співробітники кафедри члени журі Всеукраїнських учнівських біологічних турнірів і олімпіад.

Програма школи включає інтенсивні практичні курси з різних напрямів біології: ботаніки, фізіології рослин, паліноморфології, зоології безхребетних та хребетних, етології, фізіології тварин, цитології, гістології, мікробіології, імунології.

Маючи великий досвід роботи з обдарованою молоддю координатори Школи формують кожного року її програму з урахуванням вимог сьогодення.

Школа молодого біолога створена при природничому факультеті з метою здійснення роботи з професійної орієнтації учнів за біологічними спеціальностями та напрямками, формування у них стійкого інтересу до біології, поліпшення і розширення їхніх знань з біології, формування навичок дослідницької роботи, а відтак – формуванню нового покоління науковців.