Правила прийому 2020

 

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ В ОЛІМПІАДІ (+20 БАЛІВ ДО СЕРТИФІКАТУ ЗНО З ОБРАНОГО ПРЕДМЕТУ)

Олімпіади проводяться у два тури:

І (дистанційний) тур;

ІІ (очний) тур.

До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів в першому турі.

Учасникам другого туру Олімпіад нараховується до 20 балів з предмета сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання, з якого він є переможцем Олімпіади, але не вище 200 балів.

Додаткові бали нараховуються учасникам Олімпіад, які вступають до Університету за спеціальностями 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014.07 Середня освіта (Географія), 091 Біологія, 101 Екологія, 106 Географія та набрали не менше ніж 90% балів у другому турі.

За результатами Олімпіад учасники другого туру, які набрали не менше 90% балів, отримують відповідний сертифікат.

Перелік предметів з яких проводиться Олімпіада: біологія, географія, хімія, українська мова і література, математика, історія України, фізика, англійська мова, німецька мова.

Перелік конкурсних предметів для вступників, які претендують на участь у конкурсі на місця державного замовлення

Спеціальність Предмети ЗНО

(згідно Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України у 2020 р.)

Перспектива працевлаштування
014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)
 • українська мова та література
 • біологія
 • хімія або математика
Вчитель біології, вихователь-методист, організатор позакласної виховної роботи, педагог-організатор, керівник гуртків загальноосвітньої школи; керівник гуртків та організатор позакласної та позашкільної виховної роботи центру, об’єднання, клубу; методист позашкільного закладу; фахівець з екологічної освіти відділу освіти природоохоронної установи; інструктор оздоровчо-спортивного туризму (за видами туризму); консультант з питань здорового способу життя; інструктор з трудової адаптації; соціальний працівник (допоміжний персонал).
091 Біологія
 • українська мова та література
 • біологія
 • математика або хімія або іноземна мова
Біолог. Лаборант, молодший науковий співробітник (біологія) науково-дослідної та науково-виробничої установи, науково-дослідної, навчальної та медичної лабораторії; лаборант наукового підрозділу; фахівець природоохоронної установи.
014.07 Середня освіта (Географія)
 • українська мова та література
 • географія
 • математика або іноземна мова
Вчитель географії, вихователь-методист, методист, організатор позакласної виховної роботи, педагог-організатор, керівник гуртків загальноосвітньої школи; керівник гуртків та організатор позакласної та позашкільної виховної роботи центру, об’єднання, клубу, туристичної станції; методист позашкільного закладу; фахівець з екологічної освіти відділу освіти природоохоронної установи.
106 Географія
 • українська мова та література
 • географія
 • математика або іноземна мова
Географ. Молодший науковий співробітник (географія); фахівець з рекреації; фахівець з економічного моделювання екологічних систем; фахівець з розміщення продуктивних сил та регіональної економіки; фахівець з геосистемного моніторингу навколишнього середовища; фахівець природоохоронної установи.
101 Екологія
 • українська мова та література
 • біологія
 • математика або хімія або географія
Організатор природокористування; інспектор з охорони природи; інспектор з охорони природно-заповідного фонду; інспектор з використання водних ресурсів; технік-еколог; стажист-дослідник; інженер з охорони навколишнього середовища з узагальненим об’єктом діяльності довкілля та його складових, а також процеси і фактори антропогенного навантаження; фахівець з екологічної освіти відділу освіти природоохоронної установи

Контактна інформація

Телефон для довідок: 0676870671

Природничий факультет К-ПНУ імені Івана Огієнка:

Наша адреса: вул. Татарська, 14, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300

Телефон приймальної комісії: 8(03849)3-06-01

Сайт: http:/kpnu.edu.ua/

http://vstup.kpnu.edu.ua/

E-mail: dec_nature@kpnu.edu.ua

Група в соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/1640051532915094/