12 жовтня 2020 року відбулося останнє практичне заняття з дисципліни «Основи наукових досліджень».

Любінська Людмила Григорівна: «Студенти робили доповіді з використанням презентацій. Варто відмітити, що наші першачки використали всі можливості програми: ми бачили і відеосюжети і різні види графічних зображень, фото, картосхеми, а також використання ефектів, кольорів. Презентації розроблені за вимогами, а доповіді цікаві і відповідали тим запитам, які ставлять перед науковцем. Вказані компетентності в освітньо-професійній програмі та результати виконані і досягнуті! Всім було цікаво поспілкуватися і навіть критика викладача не засмутила. Це гарна підготовка для участі у майбутніх конференціях, участі в гуртковій роботі, захисті курсових і дипломних. Чудово справилися наші студенти!»