10 жовтня 2020 року студенти зоологічного гуртка «Parus» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, під керівництвом кандидата біологічних наук, доцента кафедри біології та методики її викладання Матвєєва Миколи Дмитровича, долучилися до відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів World Migratory Bird Day 2020, який проводиться з ініціативи Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин (Боннська конвенція, CMS) та Угоди про збереження афро-євразійських мігруючих видів водно-болотних птахів (AEWA) у другу суботу травня та жовтня. Спостереження за міграцією птахів проводилися в околицях с. Слобідка Смотрицька та с. Почапинці Чемеровецького району Хмельницької області. Зареєстровано 48 видів птахів. Активно летіли припутні, зяблики, жайворонки польові, канюки, шпаки, синиці великі та блакитні, синиці довгохвості.