Христина Савалага: «Вибір професії — це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше — не схибити.
03 березня 2020 року разом з учнями 9-А класу ми провели виховну годину на тему: «Ярмарка професій». Подорожуючи світом професій, ознайомились із найпоширенішими та найцікавішими із них. На уроці ми переглянули та обговорили попередньо підготовлені учнівські проекти, а також з’ясували які ж професії на думку дітей є найнеобхіднішими в сучасному світі.
Дякую природничому факультету КПНУ ім. Івана Огієнка, а також рідній Уличненській СЗШ за можливість спробувати себе в ролі вчителя!»