23 жовтня 2019 року викладачами природничого та історичного факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: керівником відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки В.І. Адамовським, доцентом кафедри біології та методики її викладання О.М. Оптасюк та доцентом кафедри політології та соціології В.Ю. Маркітантовим проведено профорієнтаційну роботу у навчальних закладах Кам’янець-Подільського району: Жванецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мукшо-Китайгородський ліцей, Ходоровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Викладачі університету ознайомили учнів старших класів із структурою КПНУ імені Івана Огієнка, умовами вступу, специфікою і перевагами навчання на різних спеціальностях та можливостями подальшого працевлаштування.