Студенти природничого факультету стали донорами крові

11 жовтня 2018 р. – чергова непримітна дата в календарі, але не для студентів природничого факультету. Сьогодні особливий день особливо для тих, хто вперше став донором крові. Студенти довго готувалась до цього дня, обмірковували та зважували всі “за” і ” проти”, і зараз з неймовірною впевненість можуть заявити, що це чудово – мати можливість допомогти іншим людям, поділитися частинкою себе ( в буквальному сенсі!) з тими, кому це дійсно потрібно!

Висловлюємо вдячність всім добровольцям з рідного природничого, котрі не залишились осторонь! І окрему вдячність хочемо висловити працівникам Кам’янець-Подільського центру переливання крові, котрі щодня виконують таку важливу місію і рятують багато людських життів!
P.S. Одного дня вам скажуть, що ваша щирість та допомога нікому не потрібні,
  але не вірте! Залишайтесь собою, творіть добро і даруйте цьому світу лише позитив та радість!