Дитяча районна науково-практична конференція «Навколишнє середовище і здоров'я людини»

10 жовтня 2018 р. на базі Довжоцького НВК відбулася дитяча районна науково-практична конференція «Навколишнє середовище і здоров’я людини».

Козак Максим Іванович, заступник декана з навчально-методичної роботи природничого факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка побажав учасникам конференції реалізувати свій потенціал і розповів про наукові проекти, спрямовані на забезпечення умов для інтелектуального розвитку.

«Сьогоднішня конференція є підтвердженням того, що Україна потребує вас, молодих і цілеспрямованих, бо саме ви – творці нашого майбутнього», – наголосила старший викладач кафедри біології та методики її викладання природничого факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Рубановська Наталія Василівна.

Також учасників конференції привітала Колодій Валентина Анатоліївна, заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи природничого факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, висловивши сподівання, що теперішні досягнення школярів є тільки початком довгого шляху наукових звершень. «Ви найпрогресивніші, найкращі і найперспективніші. Україна потребує вас».

Розпочали роботу конференції учні Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, які привітали учасників віршами і піснями.

В заході взяли участь учні з Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Оринінської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чабанівського НВК, Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Довжоцького НВК, Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чорнокозинецького НВК, Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів, Шустовецького НВК, Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів.