Міжнародна науково-практична конференція «Подільські читання. Епоха природничих досліджень Поділля: історія, теорія, практика»

9-11 жовтня 2018 р. на природничому факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася Міжнародна науково-практична конференція: «Подільські читання. Епоха природничих досліджень Поділля: історія, теорія, практика».

Конференція працювала у п’ятьох секціях:

Секція 1: Історія та перспективи природничих досліджень, наукові центри Поділля, як основа регіональних та міжнародних досліджень природи.

Секція 2: Поділля як об’єкт світової науки. Міжнародні проблеми збереження біологічного та ландшафтного різноманіття. Дослідження біоти Поділля та суміжних територій.

Секція 3: Ландшафти та суспільство.

Секція 4: Екологічні аспекти Поділля та суміжних територій.

Секція 5: Раритетні об’єкти у формуванні освітніх компетенцій.

Для учасників конференції було проведено екскурсію в стару частину міста, зокрема відвідали національний природний парк «Подільські Товтри» в якому розміщується палеонтологічна експозиція.

Завідувач кафедри біології та методики її викладання Любінська Людмила Григорівна провела для гостей екскурсію Ботанічним садом.

Висловлюємо подяку за організацію та проведення конференції, а також дякуємо всім учасникам!!!