Міжнародна науково-практична конференція «Подільські читання. Епоха природничих досліджень Поділля: історія, теорія, практика»

9-11 жовтня 2018 р. на природничому факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася Міжнародна науково-практична конференція: «Подільські читання. Епоха природничих досліджень Поділля: історія, теорія, практика». Конференція працювала у п’ятьох секціях: Секція 1: Історія та перспективи природничих досліджень, наукові центри Поділля, як основа регіональних та міжнародних досліджень природи.  Секція 2: Поділля …

Continue reading

Школа молодого біолога

13 жовтня 2018 р. розпочинається осіння серія “Школа молодого біолога” при природничому факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Студія №1. “Світ науки Ботаніки” Куратори: Любінська Людмила Григорівна, Колодій Валентина Анатоліївна. Місце проведення: Ботанічний сад ПДАТУ (вул. Лесі Українки, 64). Початок: 10.00. Запрошуємо школярів старшої школи. Завітайте, буде надзвичайно цікаво!

Continue reading