Посвята першокурсників

У житті кожного першокурсника настає момент, коли його зустрічає велика університетська родина.

4 жовтня 2018 року на природничому факультеті відбулася посвята першокурсників до лав студентів.
Свято розпочалось із Stand up шоу від Качмар Оксани. Далі усіх присутніх зачаровували своїм співом Гончарук Олена, Баранюк Інна та Воробець Тарас. По справжньому “запалили” зал наші талановиті танцівниці із дуету “Sweet girls” Концунтейло Марія та Лісова Ульяна. Проводили концерт наші ведучі Мар’яна Турніцька та Олександр Божек. Незмінний звукорежисер усіх свят Савалага Христина.

Із словами привітання та з настановами виступили наші викладачі: Любінська Л.Г., яка також ще й подарувала солодощі для першокурсників, Матвєєв М.Д., Любинська І.Б., Оптасюк О.М. та Козак М.І.

Надзвичайно захопливим, цікавим та веселим був момент, коли першокурсники давала клятву студента, яку їм підготували старости другого курсу: Білоус В., Девятак С., Баранюк І., Лосовський Є., Трачук О. Також вони на згадку про це свято вручили першачкам невеликі подарунки.

Бажаємо нашим першокурсникам успіхів у навчанні, натхнення, позитивного заряду енергії та хорошого настрою.
Природничий найкращий!!!