Студенти Природничого факультету на звітному концерті оркестру народних інструментів

31 травня 2018 студенти груп Biol1-B15, Ecol1-B15, Ecol1-B16, Geo1-M17 природничого факультету відвідали звітний концерт оркестру народних інструментів, присвячений 100-річчю КПНУ ім. І. Огієнка. Висловлюємо своє захоплення та враження від креативного та незвичайно колоритного концерту оркестру народних інструментів під керівництвом диригента Івана Мариніна. Особливий шарм та піднесену інтонацію святу додала ведуча програми Наталія Геплюк. Концерт відлунав на одному диханні, знайшовши найтепліші відгуки в серцях усіх глядачів. Така програма, безперечно, є надзвичайно важливою для культурного розвитку молоді, адже неймовірно позитивна енергетика концерту, відверті емоції, щирість артистів та проникливі голоси народних інструментів вселяють в душі світлі почуття, прищеплюють шанобливе ставлення до рідної культури, звичаїв, традицій. Чудовий незабутній концерт надовго залишиться в нашій пам’яті.

Дякуємо усім організаторам та чекаємо наступної зустрічі.