Районний семінар вчителів біології та географії

21.12.2017 року відбувся районний семінар вчителів біології та географії на тему „Інноваційні підходи до позашкільної екологічної освіти ”.

В програмі семінару були доповіді:

– « Сучасні методичні підходи  до  організації позашкільної освіти  в  закладах освіти регіону »  – Дудко Леся Олександрівна.

– « Організація  науково-дослідницької роботи з учнями » – викладачі декан природничого ф-ту,   к.б.н., професор  Матвеєв М.Д. , зав. каф. біології та  методики її викладання д.б.н., професор Любінська Л.Г., заст. декана з наукової роботи к.б.н. ТарасенкоМ.О., зав. кафедри  географії та методики її викладання  к.г.н., доцент Касіяник І.П., викладач к.г.н. Гарбар В.В.

– З досвіду роботи вчителя Черчецької ЗОШ І-ІІІ ст. Кобильник Людмили Вікторівни

– «Обережно, отруйні рослини Хмельниччини»  – к.б.н., доцент кафедри біології та методики її викладання Козак М.І.

– “Об’єкти ПЗФ Чемеровечинни” – зав. Науково-дослідним відділом НПП «Подільські  Товтри» Кучинська О.П.

– Зустріч з науковими працівниками Кам’янець- Подільського національного університету імені Івана Огієнка з питань організації якісної позашкільної екологічної освіти в школах – фахівець з екологічної освіти  Одукалець І.О.

–      “Робота з сучасними  комп’ютерними програмами при написанні науково – дослідних робіт”  к.г.н. Гарбар. В.В.

«Екскурсія в музей природи» НПП «Подільські Товтри»

Екскурсія на станцію юннатів