Зустріч з науковцем

1.12.2017 р. відбулась зустріч  студентів 4 курсу ( спеціальність «Біологія») з молодим  науковцем  Ольгою Масловою.

Ольга Маслова навчалася у Кам’янець-Подільському ліцеї,  переможець третього етапу  МАН  (керівник учнівської науково-дослідницької роботи  Л.Г. Любінська), випускниця кафедри цитології, гістології та біології розвитку ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Навчалася  у Словенії. Працювала в галузі дослідження стовбурових клітин як у державних, так і в комерційних установах. Зараз вирішила сконцентруватись на популяризації науки та власних проектах.

Студенти   прослухали  лекцію  про стовбурові клітини,  активно спілкувалися  по науковій темі, а також розпитували  про життєвий, науковий досвід, перспективи  науки і  науковців за кордоном та в Україні.

Зустріч  організували д.б.н. Л.Г. Любінська та  д.с.г.н. О.І Любинський.